Dámske kostýmy a blúzky

V rámci ponuky dámskeho sortimentu na mieru sa špecializujeme na klasickú dámsku módu konzervatívneho business štýlu, čomu prispôsobujeme strihy. Vrcholom mimoriadnej ponuky dámskej módy je vyšitý monogram a voliteľné vnútoroné vypracovanie (vrecká, kontrastná výpustka a pod.) Informácie o aktuálnych modeloch získate priamo v predajni.

Čítaj viac

Darčeková poukážka

Potešte svojich blízkych originálnym darčekom. Ponúkame darčekové poukážky vo viacerých hodnotách na pánske košele a pánske obleky. Na želanie je možné vystaviť poukážku na ľubovolnú hodnotu, dokonca aj s venovaním.

Čítaj viac

Darčekové balenie

Ak kupujete košeľu ako darček, ponúkame luxusné darčekové balenie – krabica s vekom v perleťovej bielej farbe a striebornou razbou loga. A pretože darček bez stuhy by nebol kompletný, ponúkame na výber niekoľko farieb širokej saténovej stuhy.

Čítaj viac

Výšivka na želanie

Vyšívaniu sa medze nekladú. Okrem výšivky monogramu, či vášho originálneho podpisu, vieme spracovať takmer ľubovolnú grafiku do formy exkluzívnej výšivky. Častokrát ide o logá spoločností, špeciálne texty a slogany, alebo dokonca výšivku rodového erbu do košele.

Čítaj viac