Materiály

  • Kategórie: Obleky

new hampshire dating site materialy-uvod

Materiál je alfou a omegou každého obleku. Pri obleku na mieru nie ste obmedzený aktuálnym dostupným sortimentom vyrobených oblekov (ako v bežných predajniach s konfekčnými oblekmi), ale otvára sa vám takmer nekonečný výber materiálov podľa kvality, vzhľadu a iných vlastností. Ponúkame niekoľko tisíc materiálov tak, aby bol váš oblek originálny a presne podľa vašich predstáv.

Ponúkané materiály sa delia predovšetkým podľa:

  • http://devrimcicephe.org/vistawkoe/2394 zloženia materiálu: v ponuke prevažujú vlnené materiály, vrátane špecializovaných kolekcií (worsted merino, kašmír, alpaca, cloudy bay a iné). Ponuku dopĺňajú materiály z bavlny, ľanu (alebo s ich podieľom), prípadne vlnené materiály s podieľom lycry pre väčšie pohodlie a komfort pri nosení obleku.
  • follow site akosti: dôležitou vlastnosťou materiálu je akosť, ktorá je vyjadrená jemnosťou priadze a tým súvisiacou jemnosťou materiálu. Označuje sa číslovkou napr. 120´s, ktorá vyjadruje hrúbku priadze, z ktorej je materiál vyrobený. Čím vyššie je toto číslo, tým bola použitá priadza jemnejšia, čo kladie vyššie nároky na vstupné suroviny, použité technológie a výrobný proces. To sa odráža aj v cene materiálu a výslednej cene obleku. Obleky z materiálov 160´s – 200´s sú luxusnou špičkou našej ponuky. Obleky z týchto materiálov sú určené pre skutočných znalcov a pre mimoriadne príležitosti. Kvôli vysokej jemnosti materiálu nie sú tieto obleky vhodné na denné nosenie, pre intenzívnejšiu záťaž odporúčame materiály s akosťou 100´s – 120´s.
  • http://fbmedical.fr/aftepaes/1765 hmotnosti: hmotnosť materiálu ovplyvňuje predovšetkým jeho hrejivosť a komfort pri nosení. Je udaná hmotnosťou materiálu na 1 m2. Stredná gramáž je 250 gr/m2, je vhodná pre každú príležitosť. Ľahšie materiály s gramážou 200-230 gr/m2 sú vhodné na ľahké letné obleky a naopak ťažšie materiály s gramážou 270-300 gr/m2 zahrejú aj v chladných zimných dňoch.
  • enter účelu: materiály na formálny večerný oblek sú spravidla tmavé, v odtieňoch čiernej, tmavo sivej, alebo navy modrej. Formálny oblek na denné nosenie môže byť v tmavých, alebo bledých farbách, prípadne s výraznejším vzorom. Neformálny oblek, či blejzr (samostatné sako) je vhodný pre trávenie voľného času, pre spojenie komfortu a uvoľnenosti s eleganciou. Vhodné sú materiály s výrazným vzorom, farebnosťou a rôznorodým zložením (napríklad tvídové, alebo menčestrové sako pre chladnejšie obdobie, na horúce letné dni je ideálnou voľbou ľanový materiál, alebo vlna s veľmi nízkou gramážou).

follow site Najširšia ponuka materiálov je tvorená kolekciami:

  • follow url Tom Steed – kolekcia obsahuje rôznorodý výber materiálov prevažne pre formálne večerné a denné príležitosti, prevažujú vlnené materiály vysokej kvality. Predstavujú ideálnu voľbu pre dostupný oblek na mieru pre každého.
  • single frauen meine stadt Carnet je talianskym výrobcom materiálov výnimočnej kvality. S ich ponukou je možné zoznámiť sa na stránkach www.carnet.it
  • https://www.reunionsaveurs.com/viopes/993 Ariston je tiež talianskou spoločnosťou, ktorá ponúka výnimočné sezónne kolekcie materiálov, ktoré kombinujú mimoriadnu kvalitu, sortiment a taliansku eleganciu. Viac informácií o ponuke môžete nájsť na www.aristonfabrics.com
  • source url Holland & Sherry je špičkou našej ponuky. Materiály Holland & Sherry sú považované za jedny z najlepších materiálov na svete. Táto ponuka obsahuje luxusné materiály, je vyjadrením stáročnej tradície britskej módy, technologickej dokonalosti a jedinečného štýlu. S ich ponukou je možné zoznámiť sa na www.hollandandsherry.com mujeres solteras tamaulipas

Napriek tomu, že s ponukou materiálov je možné zoznámiť sa aj na webových stránkach, odporúčame vám osobnú návštevu a kontakt s materiálmi, nakoľko fotografiou sa dá vyjadriť iba zlomok vlastností materiálu a pre dokonalý zážitok zo zoznamovania sa s materiálom je priamy kontakt s materiálom nenahraditeľným vnemom.