Služby

expresne vyhotovenie

frau kennenlernen hannover

EXPRESNÉ VYHOTOVENIE

aplicaciones para conocer gente en espana Ponúkame možnosť zrýchleného režimu ušitia vášho obleku. So skúškou je oblek hotový do 2 týždňov, bez skúšky už do týždňa. Košeľu je možné zhotoviť už od 3 dní. Pri týchto službách je príplatok podľa cenníka.

perfume hombre solo loewe
dorucenie tovaru domov

enter site

DORUČENIE TOVARU DOMOV

enter site Tovar vám kuriérom doručíme na vami zadanú adresu. Vhodné predovšetkým pre pánske košele. Pri oblekoch, ktoré sú citlivejšie na prevoz, odporúčame osobné prevzatie.

opakovane objednavky

OPAKOVANÉ OBJEDNÁVKY

https://cryptonextlevel.com/miser/2493 Vaše miery sú po prvej objednávke uložené v našej internej databáze. Ďalšia objednávka je preto jednoduchšia. Ak sa vám nezmenili miery, nie je nevyhnutné opakované premeranie na predajni. Výsledok už dobre poznáte.

demo kosela

DEMO KOŠEĽA

http://boersenalltag.de/blog/post/2010/01/21/wirtschaftswachstum-und-vollbeschaeftigung/index.html Vyhotovíme vám testovaciu košeľu z lacnejšieho materiálu za 29,95 €. Prípadné zmeny strihu sa zapracujú do objednávky, alebo do druhej demo košele. Vaša košeľa z hodnotnejších materiálov bude po doladení všetkých detailov 100% sedieť.

darcekove balenie na kosele

DARČEKOVÉ BALENIE NA KOŠELE

go here Využite možnosť venovať košeľu na mieru v elegantnom darčekovom balení s bielym perleťovým povrchom a striebornou potlačou, previazanou saténovou stuhou vo farbe podľa výberu.

opravy odevov

OPRAVY ODEVOV

http://brendamillerwriter.com/?cloket=free-dating-websites-in-kent&b6b=07 Využite náš profesionálny servis opravy a úpravy strihu tovaru zakúpenému u nás, ale aj oblekov od iných výrobcov. Odporúčame využiť osobnú konzultáciu v našej predajni alebo vopred sa informovať o dostupnosti požadovaného materiálu elektronicky.

darcekove poukazky

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

here Darujte originálny darček s venovaním šitým na mieru. Darčekové poukážky sú dostupné na konkrétny produkt alebo v ľubovoľnej hodnote. Zakúpiť si ich môžete v našich predajniach alebo objednať elektronicky na info@oblekynamieru.sk.

cistenie a zehlenie oblekov

ČISTIAREŇ A ŽEHLENIE OBLEKOV

rencontres cst Profesionálne vyčistenie obleku v našej zmluvnej čistiarni zodpovedá vysokým nárokom na kvalitu procesov. Oblek vyžehlíme pomocou profesionálnych technológii, ktorými bežné čistiarne nedisponujú. Dôverne poznáme materiály aj konštrukciu obleku, zabezpečíme vám najlepšiu starostlivosť a údržbu.

vernostny program

VERNOSTNÝ PROGRAM

recherche de garcon Zbierajte s nami pri nákupe body. Za každých 50€ nákupu získate jeden bod. Za 10 bodov Tom Steed dostanete košeľu na mieru v hodnote 45 € zadarmo. Nazbieranú hodnotu je možné použiť aj ako kredit pri záujme o košeľu v inej cene za doplatok.